• Szkolna dyskoteka z DJ Danielem Wojszem

Dnia 18.04.2024r w naszej szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez SU. DJ Daniel Wojsz rozgrzał atmosferę energicznymi utworami oraz świetnymi grami i konkursami. Wszyscy uczniowie fantastycznie się bawili, tańcząc i śpiewając razem. Na parkiecie nie brakowało radości i pozytywnej energii. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w dyskotece szkolnej i wspaniałą zabawę.

• Wycieczka klas szóstych do Ostrołęki

16 kwietnia uczniowie klas VIA i VIB pod opieką pań: Doroty Glińskiej, Małgorzaty Wajszczyk i Małgorzaty Kowalczyk pojechali na wycieczkę do Ostrołęki.

Głównym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Była to wspaniała lekcja trudnej historii żołnierzy powojennego podziemia antykomunistycznego przedstawiona jednak w nowoczesny, multimedialny i przede wszystkim trafiający do młodzieży sposób. Szóstoklasiści z zainteresowaniem słuchali przewodnika opowiadającego, jak trudne wybory stały przed żołnierzami i społeczeństwem niegodzącym się na narzucane siłą komunistyczne reguły.

• Dni otwarte w ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej

W dniu 12 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą p. Anną Klec oraz p. Anetą Dzieniszewską odwiedzili Zespół Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

Na dniach otwartych młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą i bazą dydaktyczną szkoły.

Uczniowie obejrzeli m. in. pracownie informatyczne, pracownię fryzjerską, pracownię logistyczną, pracownię Centrum Kształcenia Praktycznego – bogato wyposażone w sprzęt oraz wiele innych ciekawych miejsc.

Sobota 20.04.2024

• Kod QR