• Koła zainteresowań

    • Plan zajęć pozalekcyjnych
      w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II – Papieża Polaka w Starym Lubotyniu
      w roku szkol. 2018/19

       

      Dzień tygodnia

      Godziny zajęć

      Nazwa zajęć pozalekcyjnych

      Nauczyciel prowadzący

       

      Poniedziałek

      7.45 - 8.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Bożena Parda

       

      7.45 - 8.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Urszula Borowa

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.ang.

      Ewa Jasionowska

       

      8.05 - 8.50

      Koło biblijne

      Dorota Glińska

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

      Mariola Żyłowska

       

      12.40 - 13.00

      Zajęcia logopedyczne

      Aneta Dzieniszewska

       

      12.50 - 13.10

      Zajęcia logopedyczne

      Magdalena Jasionek

       

      13.45 - 14.30

      Zajęcia wspierające

      Bożena Parda

       

      14.00 - 14.20

      Zajęcia logopedyczne

      Magdalena Jasionek

       

      14.35 - 15.20

      Zajęcia wspierające z j. polskiego

      Urszula Borowa

       

      14.30 - 15.30

      Zajęcia rewalidacyjne

      Bożena Parda

       

      14.30 - 15.30

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      14.35 - 15.20

      Koło ornitologiczne

      Olga Narewska

       

      14.35 - 15.20

      Koło chemiczne

      Ewa Jasionowska

       

      14.35 - 15.20

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.pol.

      Beata Jasionowska

       

      Wtorek

      7.45 - 8.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Bożena Parda

       

      7.40 - 8.40

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      7.55 - 8.55

      SKS

      Krzysztof Młynarczyk

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia logopedyczne

      Aneta Dzieniszewska

       

      8.05 - 8.50

      Chór szkolny

      Urszula Borowa

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

      Mariola Żyłowska

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.polski

      Małgorzata Wajszczyk

       

      8.10 - 8.55

      Zajęcia wspierające klasa IB

      Olga Zakrzewska

       

      10.50 - 11.15

      Zajęcia logopedyczne

      Magdalena Jasionek

       

      11.45 - 12.10

      Zajęcia logopedyczne

      Aneta Dzieniszewska

       

      12.15 - 12.40

      Zajęcia logopedyczne

      Aneta Dzieniszewska

       

      12.45 - 13.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      12.50 - 13.35

      Zajęcia wspierające klasa III

      Daniela Sobieska

       

      12.50 - 13.35

      Zajęcia wspierające klasa IIB

      Sylwia Narewska

       

      13.45 - 14.30

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. ang.

      Małgorzata Jasionek

       

      13.40 - 14.40

      Zajęcia rewalidacyjne

      Dorota Glińska

       

      13.50 - 14.50

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      14.00 - 14.20

      Zajęcia logopedyczne

      Magdalena Jasionek

       

      14.30 - 15.30

      Zajęcia rewalidacyjne

      Bożena Parda

       

      Środa

      7.40 - 8.40

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia logopedyczne

      Aneta Dzieniszewska

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (matematyka)

      Elżbieta Pecko

       

      8.05 - 8.50

      Gimnastyka korekcyjna

      Daniela Sobieska

       

      8.05 - 8.50

      SKS

      Wiesława Kolankowska

       

      8.00 - 8.45

      Zajęcia dodatkowe z j. polskiego kl. VIII

      Bożena Wagner

       

      9.50 - 10.15

      Zajęcia logopedyczne

      Magdalena Jasionek

       

      12.45 - 13.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      12.50 - 13.15

      Zajęcia logopedyczne

      Magdalena Jasionek

       

      12.50 - 13.35

      Zajęcia logopedyczne

      Aneta Dzieniszewska

       

      13.50 - 14.50

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      13.45 - 14.30

      Zajęcia wspierające z  j. ang.

      Małgorzata Jasionek

       

      14.30 - 15.30

      SKS

      Krzysztof Młynarczyk

       

      14.35 - 15.20

      Chór szkolny

      Urszula Borowa

       

      15.30 - 16.15

      SKS

      Krzysztof Młynarczyk

       

      Czwartek

      7.45 - 8.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Urszula Borowa

       

      7.40 - 8.40

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      7.45 - 8.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Dorota Glińska

       

      7.45 - 8.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Bożena Parda

       

      8.05 - 8.50

      Koło plastyczne (co dwa tygodnie)

      Janina Bułatowicz

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (fiz.,chem.)

      Olga Narewska

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (matematyka)

      Anna Klec

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. VIII

      Elżbieta Pecko

       

      8.05 - 8.50

      Klub miłośników języka angielskiego

      Tatiana Bazylak

       

      8.05 - 8.50

      Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

      Mariola Żyłowska

       

      12.45 - 13.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      12.50 - 13.35

      Zajęcia wspierające klasa IIA (co 2 tyg.)

      Janina Bułatowicz

       

      13.50 - 14.50

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

       

      14.00 - 15.30

      Zajęcia teatralne

      Małgorzata Kowalczyk

       Irena Kozikowska

       

      14.35 - 15.20

      Koło historyczne

      Aneta Dzieniszewska

       

      14.30 - 15.30

      SKS

      Krzysztof Młynarczyk

       

      15.30 - 16.30

      SKS

      Krzysztof Młynarczyk

       

      Piątek

      7.45 - 8.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Bożena Parda

      7.40 - 8.40

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

      8.05 - 8.50

      Koło polonistyczne

      Małgorzata Wajszczyk

      8.05 - 8.50

      Koło języka polskiego

      Beata Jasionowska

      8.05 - 8.50

      Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

      Mariola Żyłowska

      8.00 - 8.45

      SKS

      Dorota Jaroszewska

      8.05 - 8.50

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.pol.

      Urszula Borowa

      8.05 - 8.50

      Gimnastyka korekcyjna

      Daniela Sobieska

      8.05 - 8.50

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. ang.

      Tatiana Bazylak

      12.45 - 13.45

      Zajęcia rewalidacyjne

      Irena Kozikowska

      12.50 - 13.35

      Zajęcia logopedyczne

      Aneta Dzieniszewska

      13.40 - 14.25

      Zajęcia logopedyczne

      Magdalena Jasionek

      14.00 - 15.30

      Zajęcia teatralne

      Irena Kozikowska

      Małgorzata Kowalczyk

      Sobota

      11.00 - 12.00

      1 raz w miesiącu

      Przygotowanie do bierzmowania

      Ks. Janusz Dworakowski

       

    • brak danych