• Sukces Amelii Grodzkiej w XX MIĘDZYNARODOWYCH BIEGACH IRENY SZEWINSKIEJ W PUŁTUSKU!!!

• 9 maja grupa 37 uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II-Papieża Polaka w Starym Lubotyniu wzięła udział w XX Międzynarodowych Biegach Ireny Szewińskiej w Pułtusku.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze.

Biegi odbywały się w różnych kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Najlepiej jako grupa zaprezentowały się dziewczęta z rocznika 2014 i młodsze. Wszystkie zawodniczki zakończyły rywalizację w pierwszej dwudziestce. Startujących dziewcząt w tej kategorii było 130.

Największy sukces odniosła uczennica klasy VI Amelia Grodzka. Zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Paweł Bartkiewicz udzielił wywiadu dla TVP Warszawa.

Uczniowie mieli możliwość uzyskania autografu od polskich olimpijczyków: Pawła Wiesiołka i Rafała Horbowicza.

Niektórzy uczniowie zrobili ze sportowcami pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkim uczniom biorącym udział w biegach należą się słowa uznania i ogromne brawa.

Autorzy:

Joanna Małysiak

Krzysztof Młynarczyk

Daniela Sobieska

• Dyskoteka charytatywna

• 19 kwietnia Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało dyskotekę, z której zebrane pieniądze zostały przekazane na cel charytatywny - leczenie i rehabilitację chorego dziecka.

Uczniowie aktywnie włączyli się w akcję i licznie uczestniczyli w szkolnej imprezie.

Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy przynieśli słodkości, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

W czasie dyskoteki wykorzystano sprzęt audiowizualny i aparat fotograficzny zakupione w ramach programu @Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości

Autor: Małgorzata Jasionek