• 2023/2024

• Pomoce dydaktyczne zakupione w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" są systematycznie wykorzystywane na zajęciach edukacyjnych, zajęciach pozalekcyjnych, w różnych projektach edukacyjnych oraz akademiach i imprezach szkolnych.

Wykorzystanie pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu na różnych zajęciach edukacyjnych.

Zdjęcia wykonane przez członków koła fotograficzno - filmowego.

Projektowanie i wydruk modeli 3D.

Zajęcia doradztwa zawodowego z wykorzystaniem TIK.

Zajęcia koła robotycznego z wykorzystaniem robotów i zestawów klocków LEGO.

Realizacja projektu "Poznaję technologiczne triki, osiagam świetne wyniki"

Wykorzystanie programu Mozabook na lekcjach języka polskiego - interaktywny spacer.

Wykorzystanie programu Mozabook oraz modeli 3D na lekcjach biologii.

Uczniowie konstruują rózne przedmioty z wykorzystaniem zestawów klocków zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Wykorzystanie Mozabooka i modeli 3D na lekcjach historii,

Wykorzystanie robotów na zajęciach informatycznych

Zdjęcia wykonane z wykorzystaniem aparatu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości, obrobione przez uczniów na zajęciach koła fotograficzno - filmowego.

Drukowanie ozdób świątecznych za pomocą drukarki zakupionej w ramach programu 3D.

Wykorzystanie mikrokontrolerów na zajęciach informatycznych.

Wykorzystanie Mozabooka i modeli 3D na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej i zajęciach specjalistycznych.

Wykorzystanie Mozabooka i modeli 3D na zajęciach języka polskiego.

Wykorzystanie Mozabboka w czasie zajęć edukacji wczesnoszkolnej.

Aparat fotograficzny wykorzystywany jest nie tylko podczas dokumentowania szkolnych wydarzeń, ale także podczas zajęć koła fotograficzno - filmowego.

Wykorzystanie robotów, nagłośnienia i aparatu fotograficznego w uroczystych obchodach Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn.

Wykorzystanie Mozabooka na zajęciach języka polskiego oraz w realizacji projektów edukacyjnych.

Wykorzystanie Mozabooka w edukacji matematycznej.

Uczniowie podczas pracy nad projektem interaktywnej klawiatury programowanej w środowisku Arduino.