• Koncert profilaktyczny "Muzyczny ekspress"

• W dniu 25 września 2017r. gościliśmy w naszej szkole grupę muzyczną LIMBOS ze wspaniałym programem muzyczno - profilaktycznym "Muzyczny ekspress". Program był nie tylko wspaniałym spotkaniem z muzyką, ale również  lekcją profilaktyki uzależnień. Koszty programu sfinansowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Lubotyniu.

• Kręci mnie bezpieczeństwo - spotkanie z policjantami

• W dniu 14 września 2017 r. gościliśmy w naszej szkole policjantów z Komendy Powiatowej Policji  w Ostrowi Maz.: sierż. Artura Bobrowskiego, st. sierż. Marcina Jelińskiego, st. sierż. Łukasza Kulisia, post. Kamila Stopkę i post. Bartosza Wasila. "Kręci mnie bezpieczeństwo" to temat przewodni spotkania policjantów  z dziećmi. Uczniowie klasy I i dzieci z oddziałów przedszkolnych  poznały w praktyce zasady bezpiecznych zachowań oraz bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Spotkanie sprawiło naszym maluchom mnóstwo radości, bo mogli dotknąć i sprawdzić z bliska, jak wygląda policyjny radiowóz oraz przekonać się, że policyjny lisek pomaga, a nie gryzie. Była to wspaniała lekcja bezpieczeństwa, za którą serdecznie dziękujemy.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

• W dniu 04.09.2017r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/18. Najpierw wzięliśmy udział we Mszy Św. w naszym parafialnym kościele, a potem w uroczystościach w szkole. Uroczystość szkolną rozpoczęło tradycyjnie wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego. Pani dyrektor  Bożena Zaręba powitała zaproszonych gości: p. Ireneusza Gumkowskiego - Wójta Gminy Stary Lubotyń oraz ks. kanonika Janusza Tyszkę - proboszcza naszej parafii oraz uczniów, nauczycieli  i licznie przybyłych rodziców.Następnie  pani dyrektor przypomniała historię rocznic wrześniowych, w tym 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy oddaliśmy pamięć tym, którzy przelewali krew i oddawali życie za wolność naszej Ojczyzny.Pan Ireneusz Gumkowski - wójt naszej gminy złożył uczniom, nauczycielom i rodzicom życzenia na nowy rok szkolny.  Poinformował  również o pracach remontowych prowadzonych w lubotyńskiej szkole.Pani dyrektor wręczyła p. Ewie Jasionowskiej powierzenie pełnienia funkcji wicedyrektora naszej szkoły i życzyła jej sukcesów na nowym stanowisku. Podziękowała również władzom gminy za wszystkie działania podejmowane na rzecz naszej szkoły oraz wspieranie naszych szkolnych inicjatyw. Następnie przedstawiła koncepcję pracy szkoły, kalendarz roku szkolnego oraz podała wiele informacji organizacyjnych. Życzyła też uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym oraz zadowolenia z rozwijania  uczniowskich talentów. Zaprosiła też rodziców do systematycznej współpracy ze szkołą w realizacji zadań.Po spotkaniu ogólnym w radosnej atmosferze spotkaliśmy się z naszymi wychowawcami i kolegami. Wrażeń było co nie miara, a opowieściom nie było końca.

• Konta użytkowników

• For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.